(+372)55-36-695

Treening täna (teisipäeval 17.10.2017)

Rühm Aeg Treener Koht Tüüp
2010 ja vanemad 15:00-17:00 Evgenia Filippova
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening
2010 ja vanemad 16:30-19:30 Nadezda Stjopkina
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening
Lindid ja pallid 15:30-18:30 Natalja Bestsastnaja
Irina Stadnik
Evgenia Filippova
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening
Juuniorid 16:30-20:00 Natalja Bestsastnaja
Irina Stadnik
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening
Seeniorid 16:30-20:00 Natalja Bestsastnaja
Irina Stadnik
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening

Treening homme (kolmapäeval 18.10.2017)

Rühm Aeg Treener Koht Tüüp
2010 ja vanemad 15:00-17:00 Evgenia Filippova
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening
2010 ja vanemad 16:30-19:30 Nadezda Stjopkina
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening
Juuniorid 16:30-20:00 Natalja Bestsastnaja
Irina Stadnik
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening
Lindid ja pallid 15:30-18:30 Natalja Bestsastnaja
Irina Stadnik
Evgenia Filippova
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening

Treening neljapäeval (19.10.2017)

Rühm Aeg Treener Koht Tüüp
2010 ja vanemad 15:00-17:00 Evgenia Filippova
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening
Juuniorid 16:30-20:00 Natalja Bestsastnaja
Irina Stadnik
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening
Lindid ja pallid 15:30-18:30 Natalja Bestsastnaja
Irina Stadnik
Evgenia Filippova
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening
Seeniorid 16:30-20:00 Natalja Bestsastnaja
Irina Stadnik
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening

Treening reedel (20.10.2017)

Rühm Aeg Treener Koht Tüüp
2010 ja vanemad 15:00-17:00 Evgenia Filippova
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening
2010 ja vanemad 16:30-19:30 Nadezda Stjopkina
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening
Lindid ja pallid 15:30-18:30 Natalja Bestsastnaja
Irina Stadnik
Evgenia Filippova
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening
Juuniorid 16:30-20:00 Natalja Bestsastnaja
Irina Stadnik
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening
Seeniorid 16:30-20:00 Natalja Bestsastnaja
Irina Stadnik
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening

Treening laupäeval (21.10.2017)

Rühm Aeg Treener Koht Tüüp
2010 ja vanemad 10:00-13:00 Nadezda Stjopkina
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening
Lindid ja pallid 10:00-13:00 Natalja Bestsastnaja
Irina Stadnik
Evgenia Filippova
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening
Juuniorid 11:00-14:30 Natalja Bestsastnaja
Irina Stadnik
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening
Seeniorid 11:00-14:30 Natalja Bestsastnaja
Irina Stadnik
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening

Treening esmaspäeval (23.10.2017)

Rühm Aeg Treener Koht Tüüp
2010 ja vanemad 15:00-17:00 Evgenia Filippova
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening
2010 ja vanemad 16:30-19:30 Nadezda Stjopkina
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening
Lindid ja pallid 15:30-18:30 Natalja Bestsastnaja
Irina Stadnik
Evgenia Filippova
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening
Seeniorid 17:00-20:00 Natalja Bestsastnaja
Irina Stadnik
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening

Treening teisipäeval (24.10.2017)

Rühm Aeg Treener Koht Tüüp
2010 ja vanemad 15:00-17:00 Evgenia Filippova
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening
2010 ja vanemad 16:30-19:30 Nadezda Stjopkina
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening
Lindid ja pallid 15:30-18:30 Natalja Bestsastnaja
Irina Stadnik
Evgenia Filippova
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening
Juuniorid 16:30-20:00 Natalja Bestsastnaja
Irina Stadnik
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening
Seeniorid 16:30-20:00 Natalja Bestsastnaja
Irina Stadnik
Kopli 98/Uus-Maleva 8 Treening